AdLand ​למפרסמים

פרסום מבוסס תוצאות (Performance) באמצעות תוכניות שותפים (affiliate program) ואופטימיזציה של מדיה הפכו להיות אחד מהענפים הצומחים ביותר בשנים האחרונות.
יש לזה סיבה ברורה מאוד - מפרסמים רוצים לראות ROI ברור, לשלם עבור מה שמקבלים ולא בעבור סיפורים ותירוצים.

אנחנו ב- Adland מבינים כי הדרך הנכונה ביותר להשקיע את תקציב הפרסום שלכם באינטרנט היא באמצעות פרסום המביא תוצאות ותגמול עבור תוצאות בלבד!
לכן פיתחנו עבורכם את הן רשת השותפים והמדיה המתקדמת ביותר, המאפשרת לכם ליהנות מאלפי שותפים ואתרים שיקדמו את המוצרים שלכם עבורכם.

והן מגוון שירותים שיאפשרו לכל חברה ומותג להשיג תוצאות באמצעות פרסום באינטרנט.​


אנחנו שואלים את עצמנו בכל יום מחדש שאלה אחת - איך אנחנו יכולים לייצר יותר מכירות עבור המפרסמים שלנו 

שרותים למפרסמים
הרשמה למפרסמים
רשת המדיה ותוכנית השותפים שלנו

Adland Network הינה רשת המדיה והשותפים (affiliates) של אדלנד. לרשת שיתופי פעולה עם מגוון רחב של אתרים, affiliates ורשתות בארץ ובעולם המייצרות היצע כמעט בלתי מוגבל של טראפיק במגוון כלים ושיטות - Display, Pop under, באנרים במגוון אתרים, דיוורים מפולחים, מדיה וכלי פרסום ייחודיים ברשתות חברתיות (social), מנועי חיפוש, toolbars, לינקים, מודעות באזזר ועוד ועוד.

לאדלנד היצע מדיה מגוון החל משיתופי פעולה מגוונים עם האתרים הגדולים ביותר דרך אתרים קטנים, בלוגים, אתרים מתמחים, רשימות דיוור איכותיות ועוד ועוד.

כך שלכל מפרסם נוכל למצוא את ערוצי המדיה המתאימים ביותר עבורו.

קמפיינים מבוססי לידים מטוייבים

כל מי שפועל כיום ברשת באמצעות קמפיינים מבוססי לידים מכיר את הבעיות המוכרות של אישור או פסילה של לידים לא תקינים.
מטבע הדברים בפעילות מבוססת לידים ישנם חילוקי דעות בין הלקוח לבין השותפים והמדיה בנוגע איזה ליד מאושר ואיזה ליד לא. לפעמים הסיבה נעוצה בבעיות מול שותפים בעיתייים (שאותם אנחנו מזהים מיד ופוסלים אותם מלקדם את הקמפיין) או מול לקוחות שנתקלים בבעיות פנימיות בדיווח מדויק.
לאדלנד מוקד ייעודי שמקבל את הלידים ברגע שהם מגיעים, מבצע שיחה טלפונית קצרה עפ"י תסריט מוסכם עם הלקוח, מוודא שהליד תקין ועומד בהגדרות שנקבעו ומעביר אותו באונליין ללקוח לאחר שוידא שהלקוח מקבל אך ורק את הלידים התקינים והרלוונטיים. השירות חוסך חילוקי דעות, זמן מוקד יקר של הלקוח והופך את העבודה במודל לידים לקלה ופשוטה.

לקבלת מידע נוסף צרו קשר >>

קנה ומכור פופ אנדר (Pop Under) 

Pop Under הוא כיום אחד מהכלים האפקטיביים ביותר לפרסום מבוסס תוצאות.
הפופ אנדר מצד אחד לא מפריע לגולש כמו פופ אפ (pop up) מכיוון שהוא נפתח מאחורי הדפדפן ומצד שני גולש לא יכול לפספס אותו, בשונה מבאנרים רגילים עמוד הנחיתה מוצג לגולש בלי שהוא עשה פעולה אקטיבית כמו לחיצה על באנר, הפרסומת בעצם תוצג לכל מי שגלש באתר בעוצמה הגבוהה ביותר מצד אחד וללא הפרעה במהלך הגלישה מצד שני.

הפופ אנדר נמכר במודלים של CPM ו- Dynamic CPM

Adland pop Under Market הוא נקודת מפגש בין מפרסמים המעוניינים ברכש פופ אנדרים לבין אתרים המעונינים למכור את מלאי המדיה שלהם למפרסמים.

פריסת המדיה היא גלובלית ובמחירים אטרקטיביים.

לקבלת מידע נוסף צרו קשר >>

מדיה מבוססת הקלקות (CPC)

קמפיינים מבוססי הקלקות מאפשרים למפרסמים להגדיל משמעותית את החשיפה לקהל היעד שלהם במדיה ולייצר תוצאות.
המדיה מנוהלת ומפולחת לכל לקוח לפי הגדרת קהלי היעד והמטרות של הקמפיין, תוך אופטימיזציה מלאה של הקמפיין תוך כדי תנועה.

היתרון הגדול של קמפיין CPC הוא ביכולת לבנות את הקמפיין מראש באתרים ובכלי מדיה נבחרים, קהלים נבחרים ורלוונטיים, במעקב רצוף אחרי מקורות התנועה, זיהוי ואיתור המקורות המייצרים את התוצאות הטובות ביותר ומיקוד הקמפיין תוך כדי תנועה במה שעובד!
כל קמפיין באדלנד מנוהל באמצעות מערכת הגשה מתקדמת המאפשרת מעקב ואופטימיזציה של הקמפיין בזמן אמת.
 

לאדלנד פריסת מדיה גלובלית במגוון סוגי מדיה וכלים פרסומיים (מודעות טקסט, מודעות באזר, באנרים ועוד) ובמחירים אטרקטיביים.

לקבלת מידע נוסף צרו קשר >>

הלקוחות שבחרו לפרסם באמצעות AdLand​​

לקוחות רבים בוחרים בנו כל יום מחדש כדי שנקדם את הקמפיינים והמוצרים שלהם.

אנחנו מתמחים ביצירת תוצאות, אנחנו לא מוכרים מדיה ולא חלומות, אנחנו מספקים תוצאות

Show More

אם אתם מחפשים לקבל יותר... לאדלנד מגוון שירותים מקיפים ללקוחות אותם ניתן למצוא בעמוד Services (שירותים למפרסמים). למידע נוסף>>

כל הזכויות שמורות לחברת ליצ'י ב.ג אחזקות בע"מ המפעילה את אדלנד תוכנית שותפים (affiliate program), תוכניות שותפים, רשת שותפים, שיווק שותפים, בקרת מדיה באינטרנט ורכש מדיה.